Język:
lang pl
Waluta:
koszyk jest pusty
0

O firmie

Od najmłodszych lat wędkarstwo muchowe było moją pasją. Mieszkam w Gorlicach – niewielkiej miejscowości na Południu Polski. Pierwsze kroki z muchówką stawiałem na rzece Ropie i Moszczance. Od wielu lat startuje w zawodach Grand Prix Polski. Największym moim „muchowym” sukcesem było zwycięstwo w zawodach o puchar Romaniszyna w 2004r oraz indywidualnie 6 miejsce i drużynowe wice mistrzostwo Polski z roku 2006.


Wykonywałem muchy dla reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata i Europy w Bośni i Harcegowinie, Norwegii, Hiszpani, Irlandii, Czechach, Słowacji, Portugalii, Słowenii i na Sanie w Polsce. Na Olimpiadzie Wędkarskiej we Włoszech gdzie Polacy zdobyli drużynowo brązowy medal, moje muchy także były składową sukcesu.  Od kilkunastu lat kręcenie much jest moim sposobem na życie. Swoją pasją zarażam młodych i chętnie przekazuje im swoją wiedzę i umiejętności.

 

Zapraszam również do skorzystania z mojego przewodnictwa po rzekach południowej Polski (Dunajec, Ropa, San). Pokażę Ci gdzie i jak skutecznie łowić z muchówką w ręce. Od kilku lat jestem wiodącym producentem much, więc przynęty zapewnie Ci z najwyższej półki.

Kontakt pod numerem telefonu: 503 020 667 lub e-mail: kontakt@ab-fly.pl.


(4.7/5), głosów: 22
Ocena strony