Język:
lang pl
Waluta:
koszyk jest pusty
0

Blog wędkarski

Łowienie ryb na sztuczną muchę wiosną

Antoni Bogdan
625

Wiosna to wspaniały czas dla wędkarzy muchowych, gdyż po zimie ryby są głodne i aktywne. Łowienie ryb na sztuczną muchę wiosną to wspaniałe doświadczenie, ale wymaga pewnych umiejętności i sprzętu.

Wędkarstwo muchowe w polsce

Antoni Bogdan
676

Wędkarstwo muchowe to w Polsce wciąż mało popularna forma połowu ryb, mimo że jest to bardzo stara i skuteczna metoda połowu. Polega ona na łowieniu ryb na sztuczną muchę, która jest ręcznie wykonaną imitacją naturalnej przynęty.

Zacząć wędkarstwo muchowe można od wybrania odpowiedniego miejsca do połowu. W Polsce jest wiele rzek, jezior i stawów, w których można uprawiać tę formę wędkarstwa. Najważniejsze jest, aby znaleźć takie miejsce, w którym występują ryby, które nas interesują. Wiele jezior i rzek w Polsce jest bogatych w troć, pstrąga, lipienia czy klenia, ale nie ma uniwersalnego miejsca, w którym można złowić każdą z tych ryb.

Sztuczne muchy wędkarskie na wiosnę 2023

Antoni Bogdan
13749

Odpowiedni dobór sztucznej muchy do warunków panujących na rzece, to klucz do udanego połowu. Warto wiedzieć jaką zastosować przynętę rano, a jaką po południu wiosną 2023 r.

Sztuczne przynęty w wędkarstwie muchowym

Antoni Bogdan
4919

Wędkarstwo muchowe bez sztucznych much nie istnieje. Są one niezwykle ważnym elementem podczas łowienia ryb. W artykule przedstawiam najważniejsze grupy muszek.

Wędkarstwo Muchowe - od czego zacząć?

Antoni Bogdan
20161

Zastanawiasz się czym jest wędkarstwo muchowe, z czego składa się wędka wędkarza muchowego oraz jakie muchy wędkarskie warto używać? Jeśli tak - zapraszam do krótkiej lektury.

(4.5/5), głosów: 68
Ocena strony