Język:
lang pl
Waluta:
koszyk jest pusty
0

Nowość Diawl Bach - przynęty do łowienia na stawach i jeziorach

Antoni Bogdan
1083
« powrót

Pstrągi to bardzo cenione drapieżne ryby z rodziny łososiowatych, zazwyczaj mają oliwkowobrunatny grzbiet, srebrzysty brzuch oraz złotawe boki z czarnymi plamkami. Spośród polskich odmian pstrągów na uwagę zasługuje pstrąg tęczowy ponieważ posiada on różową wstęgę wzdłuż bocznej linii. Jest on najczęściej hodowaną rybą konsumpcyjną.


Większość swojego pożywienia pstrąg znajduje pod powierzchnią wody, czasem pokarm zbiera z dna zbiornika lub z roślin wodnych. Lubią też żerować na larwach wychodzących ku powierzchni wody lub przepływających w toni. Pozytywnym zjawiskiem jakie można zaobserwować jest to, że powstaje coraz więcej nowych zbiorników wodnych, w których można łowić pstrągi tęczowe. W związku z tym, oferta naszego sklepu została rozszerzona o sztuczne przynęty z grupy Diawl Bach.


Jest to sztuczna mucha, która imituje larwy oraz dorosłe osobniki. Muchy te polecane są do połowu, gdy nie widać żerujących ryb przy powierzchni wody. Sprawdzą się doskonale na jeziorach oraz innych zbiornikach wodnych. Diawl Bach to mucha, którą należy obowiązkowo dołożyć do zestawu much łowiących pod powierzchnią.


Zapewniamy że, są to muszki doskonałe i bardzo skuteczne. Poniżej kilka ich propozycji.

(5/5), głosów: 7
Ocena strony

Zobacz produkty w sklepie

Mucha Jeziorowa Diawl Bach
4,50
dostępny
« powrót