Język:
lang pl
Waluta:
koszyk jest pusty
0

Haczyki muchowe bezzadziorowe

Podstawową częścią zestawu do połowu ryb są muchowe haczyki wędkarskie. Wykorzystuje się je przede wszystkim do zamocowania sztucznych przynęty oraz do holowania ryby. Najczęściej zbudowany jest z następujących części: oczko, trzonek, łuk kolankowy, ostrze, gardziel, rozwarcie, zadzior.

Haczyki muchowe na ryby można podzielić na dwie gruby: z zadziorem i bezzadzirowe. Z zadziorem są bardzo popularne wśród wędkarzy muchowych. Zazwyczaj mają tradycyjny kształt z krótkim i prostym grotem. Natomiast haczyki bezzadziorowe charakteryzują się przedłużonym i profilowanym grotem, który umożliwia pewniejszy hol ryby. Co ważne te nie uszkadzają ryb tak jak z zadziorami, a wyhaczanie ryby jest bardzo proste i szybkie. Każdy wędkarz muchowy biorący udział w połowach na łowiskach, w zawodach czy w okręgach powinien się wyposażyć w bezzadziorowe, ponieważ są one tam bezwzględnie wymagane.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz haczyki wędkarskie w różnych rozmiarach i kształtach. Jeśli zastanawiasz się który jest odpowiedni dla Ciebie, zadzwoń chętnie pomogę w wyborze najlepszego.

Sortuj wg
Pokaż
na stronie
Haczyk wędkarski Wizzard WD G-1
10.99
dostępny
Hak HANAK H200
20.00
dostępny
Hak HANAK H260
20.00
dostępny
Hak HANAK H300
20.00
dostępny
Hak HANAK H450
20.00
dostępny
Hak HANAK H480
20.00
dostępny
Hak HANAK H400
niedostępny
(4.3/5), głosów: 11
Ocena strony