Język:
lang pl
Waluta:
koszyk jest pusty
0

Streamery

W kategorii streamerów oferujemy sztuczne przynęty, które doskonale nadają się do połowu ryb, takich jak pstrągi, głowacice, szczupaki, okonie czy sandacze. Streamery są wykonane z naturalnych i syntetycznych materiałów, takich jak skórki, pióra, wełna, sztuczne włókna i lamety.

Charakterystyczną cechą streamerów jest ich ruchoma forma, dzięki której imitują one ruchy małych ryb i innych zwierząt w wodzie. Właśnie dlatego streamery są tak skuteczne w połowie ryb drapieżnych, które atakują je z powodu ich ruchu i podobieństwa do żywych przynęt.

Sortuj wg
Pokaż
na stronie
Mucha grizzli marabou streamer
6.50
dostępny
Mucha Orange Head Leech
6.50
dostępny
Mucha Puchowiec 20
6.50
dostępny
Mucha puchowiec 21
6.50
dostępny
Mucha Puchowiec 22
6.50
dostępny
Mucha puchowiec 30
6.50
dostępny
Mucha Puchowiec papuga
6.50
dostępny
Mucha Streamer  Zonker White
7.00
dostępny
Mucha Streamer 14
7.00
dostępny
Mucha Streamer 15
7.00
dostępny
Mucha Streamer 2
7.00
dostępny
Mucha Streamer 3
7.00
dostępny
Bestseller
Mucha Streamer 3D zonker yelow
7.00
dostępny
Mucha Streamer 4
7.00
dostępny
Mucha Streamer cone head zonker
7.00
dostępny
Mucha Streamer Muddler Minnow
7.00
dostępny
Mucha Streamer Puchowiec 11
6.50
dostępny
Mucha Streamer Zonker Pearl
7.00
dostępny
Mucha white marabou streamer
6.50
dostępny
Mucha Streamer 9
niedostępny

W naszej kategorii streamerów znajdziesz różne style i kolory, aby umożliwić dostosowanie przynęty do specyficznych warunków połowu. Możesz wybrać pomiędzy naturalistycznymi imitacjami żywych ryb, jak i bardziej kolorowymi i fantazyjnymi modelami.

Dla początkujących wędkarzy polecamy zestawy streamerów, które zawierają kilka różnych typów przynęt, aby umożliwić wypróbowanie różnych technik połowu. Dla bardziej doświadczonych wędkarzy oferujemy wiele różnych rodzajów streamerów, pozwalających na dostosowanie przynęty do specyficznych warunków połowu. Do najbardziej popularnych sztucznych much tej kategorii zalicza się: zonkery, Muddler Minnow czy puchowce. Muszkarze polecają streamery do połowu: szczupaka, pstrąga oraz innych drapieżnych ryb. Jeśli uzupełniasz swoje przynęty wędkarskie z pewnością nasz sklep internetowy to doskonały wybór.

Nie zapomnij o odpowiednim wyposażeniu do przechowywania swoich streamerów. W naszej kategorii akcesoriów wędkarskich znajdziesz różne rodzaje pudełek na muchy, które zapewnią bezpieczne i porządne przechowywanie twoich przynęt.

(4.4/5), głosów: 19
Ocena strony