Język:
lang pl
Waluta:
koszyk jest pusty
0

Mokre muchy

Znajdziesz tutaj szeroki wybór mokrych much, które są niezbędne do połowu różnych gatunków ryb. Mokre muchy to rodzaj sztucznych przynęt, które są zwykle wykonane z piór, sierści, nici i innych materiałów, które są zanurzane w wodzie w celu imitacji żywych owadów lub ryb.
W zależności od rodzaju muchy, możesz łowić pstrągi, lipienie, klenie i wiele innych gatunków.

W kategorii mokre muchy znajdziesz muchy,które imitują przeważnie stadium między nimfą a owadem doskonałym, a także mokre muchy imitujące małe rybki. Każda mucha jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić trwałość i skuteczność.

Sortuj wg
Pokaż
na stronie
1
Mokra mucha Coachman
6.00
dostępny
Mokra mucha II
6.00
dostępny
Mokra mucha III
6.00
dostępny
Mokra mucha March Brown Female
6.50
dostępny
Bestseller
Mokra mucha March Brown Male
6.50
dostępny
Mokra mucha Red Tag
6.00
dostępny
Mokra mucha V
6.00
dostępny
Mokra mucha VI
6.50
dostępny
Mokra mucha VIII
6.00
dostępny
Mokra mucha XI
6.00
dostępny
Mokra mucha XII
6.00
dostępny
Mokra mucha XIII
6.00
dostępny
Mokra mucha Alexandra
niedostępny
Mokra mucha Bibio
niedostępny
Mokra mucha Black Zulu
niedostępny
Mokra mucha IV
niedostępny
Mokra mucha IX
niedostępny
Mokra mucha M.B. Olive
niedostępny
Mokra mucha VII
niedostępny
Mokra mucha Viva
niedostępny
1

Dla początkujących wędkarzy proponujemy zestawy mokrych much, które zawierają kilka różnych typów much, abyś mógł wypróbować różne style połowu i znaleźć najlepsze dla siebie. Dla bardziej doświadczonych wędkarzy oferujemy wiele różnych rozmiarów i kolorów much, które pozwalają na dostosowanie przynęty do specyficznych warunków połowu. Najbardziej popularne przynęty mokrych much to: March Brown, Red Tag, Black Zulu. Skuteczne wędkowanie na mokrą muchę jest w czasie rójek, warto wtedy łowić pstrągi oraz lipienie. Jedną z najlepszych mokrych much używanych do wiosenno-letniego połowu pstrąga na Dunajcu jest tzw. mucha sądecka. Jeśli zdecydowałeś się na wędkarstwo muchowe przy użyciu Wet fly, a nie wiesz, którą przynętę wybrać, by Twój połów był owocny zadzwoń lub napisz do nas.

Nie zapomnij również o odpowiednim wyposażeniu do przechowywania swoich mokrych much. W naszej kategorii akcesoriów wędkarskich znajdziesz różne rodzaje pudełek na muchy, które zapewnią bezpieczne i porządne przechowywanie twoich przynęt.

(4.5/5), głosów: 19
Ocena strony