Język:
lang pl
Waluta:
koszyk jest pusty
0

Mikronimfy

W tej kategorii sklepu oferujemy szeroki wybór mikronimf - niewielkich, ale bardzo skutecznych sztucznych przynęt, które idealnie nadają się do połowu ryb w rzekach. Mikronimfy są wykonane z  materiałów, takich jak nici, cienkie druty, piórka, sierści lametki oraz główki wolframowe i mosiężne. 

Mikronimfy są szczególnie skuteczne w połowie pstrągów i lipieni, które często karmią się bardzo małymi larwami i owadami. Ich niewielki rozmiar i precyzyjna imitacja żywych owadów sprawiają, że ryby bardzo chętnie je atakują.

Sortuj wg
Pokaż
na stronie
Mucha Black & Orange MN16
6.50
dostępny
Mucha mikronimfa 1
6.50
dostępny
Mucha mikronimfa MN10
7.00
dostępny
Mucha mikronimfa MN11
7.00
dostępny
Mucha mikronimfa MN12
7.00
dostępny
Mucha Mikronimfa MN13
7.00
dostępny
Mucha Mikronimfa MN9
7.00
dostępny
Mucha Mikronimfa Raczek 2 MN20
7.00
dostępny
Mucha Mikronimfa Raczek 3 MN21
6.50
dostępny
Mucha Mikronimfa Raczek 4 MN22
7.00
dostępny
Mucha Mikronimfa Raczek 5 MN24
7.00
dostępny
Mucha Mikronimfa Raczek 6 MN26
7.00
dostępny
Mucha Mikronimfa Włoszka MN14
6.50
dostępny
Mucha Natural quill 2 MN17
6.50
dostępny
Mucha Natural quill MN5
6.50
dostępny
Mucha Olive quill MN18
6.50
dostępny
Mucha PT Micro Pupae MN8
6.50
dostępny
Mucha Beige Biots MN23
niedostępny
Mucha Micro Nymph MN15
niedostępny
Mucha mikronimfa 2
niedostępny
Mucha Mikronimfa MN7
niedostępny

W naszej kategorii mikronimf oferujemy różne style i kolory, aby umożliwić dostosowanie przynęty do specyficznych warunków połowu. Możesz wybrać pomiędzy jedno i wielokolorowymi modelami, o różnych wzorach i teksturach.

Dla początkujących wędkarzy polecamy zestawy much wędkarskich typu mikronimfa, które zawierają kilka różnych typów much, aby umożliwić wypróbowanie różnych technik połowu. Dla bardziej doświadczonych wędkarzy oferujemy wiele różnych rodzajów mikronimf, pozwalających na dostosowanie przynęty do specyficznych warunków połowu. Przynęta Micronymphs nadaje się do wędkowania na: lipienie, łososiowate i białą rybę. Jeśli rozpoczynasz przygodę z wędkowaniem i nie wiesz jaką przynętę wybrać, aby wędkarstwo muchowe było skuteczne napisz do nas.

Nie zapomnij o odpowiednim wyposażeniu do przechowywania swoich mikronimf. W naszej kategorii akcesoriów wędkarskich znajdziesz różne rodzaje pudełek na muchy wędkarskie, które zapewnią bezpieczne i porządne przechowywanie twoich przynęt.

(4.8/5), głosów: 5
Ocena strony