Język:
lang pl
Waluta:
koszyk jest pusty
0

Muchowe Mistrzostwa Europy 06-11.06.2018r Czechy

Antoni Bogdan
911
« powrót

W tym roku Muchowe Mistrzostwa Europy odbyły się w dniach 06-11 czerwca w Vyssi Brod w Czechach, na rzece Wełtawa 3 sektory i zbiorniku Kwetonow 2 sektory, (na jednym sektorze łowienie odbyło się z łódek, a na drugim z brzegu.) W tych mistrzostwach brało udział 17 drużyn, w tym 14 męskich i 3 drużyny kobiece reprezentowane przez finki, norweszki i czeszki, które w rywalizacji kobiet wygrały te zawody.

Tegoroczne zawody stały na bardzo wysokim poziomie, rywalizacja pomiędzy poszczególnymi drużynami była bardzo zacięta. Należało wykazać się wszechstronną wiedzą i umiejętnościami połowu wieloma metodami. Na sektorach wyznaczonych na rzece dominowała nimfa, ale także bardzo dobrze miejscami sprawdzała się sucha i mokra mucha, oraz streamer, a na jeziorze dominowały blopsy, puchowce, a także mokre muchy.

Nasza drużyna w składzie Stanisław Guzdek, Adam Wnękowicz, Michał Fejkiel, Piotr Armatys, Jarosław Dyduch, rezerwowy Robert Tobiasz, trener Marek Walczyk, kierownik drużyny Grzegorz Gołofit, i konstruktor much Antoni Bogdan,  po pierwszych dwóch turach znalazła się na 8 miejscu więc dalsza mobilizacja do walki o lepsze miejsce stała się dla nas priorytetem. Cała nasza ekipa stanęła na wysokości zadania i dała z siebie wszystko co poskutkowało zajęciem dobrego 5 miejsca.

Na tych mistrzostwach  mogliśmy być dzięki wsparciu PZW, oraz naszego głównego sponsora którym jest firma Traper, dla niej szczególne podziękowania, jak również podziękowania należą się naszym wiernym kibicom, którzy i tym razem nie zawiedli i dopingowali nas do końca zawodów.

(4.8/5), głosów: 8
Ocena strony
« powrót